İstanbul Audit Hakkında

İstanbul Audit: SGK Teşvik ve Danışmanlık Firması 

sgk teşvik istanbul audit firması

Danışmanlık hayatına şahıs şirketi olarak başlayan İstanbul Audit, yıllar içinde gücüne güç katan uzman ekibi ile Türkiye’nin tüm bölgelerinde hizmet vermeye başlamıştır. İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, SGK danışmanlık, SGK teşvik alanlarında danışmanlık ve denetim hizmetlerini geliştirerek sektörünün öncüsü haline gelmiştir. Bordrolama, Teşvikler ve Kişisel Verilerin Korunması alanında üstün teknoloji ve yılların hukuki birikimini bir araya getirerek müşterilerinin kurumsal gelişimine katkı sağlamaktadır.

Ulusal ve Uluslararası olmak üzere 1000 den fazla şirkete danışmanlık hizmeti vererek Tekstil, Maden, Sağlık, Enerji, Finans, Bilişim, Medya-Basın Yayın ve İnşaat gibi başlıca sektörlerde faaliyet gösteren şirketlere ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş, entegre çözümler üretmektedir.

Dürüst, mükemmel teknik altyapı ve sürdürülebilir hizmet anlayışını ön plana çıkaran İstanbul Audit, müşterilerine kattığı değeri sürekli ve kalıcı olarak arttırma msiyonu ile hareket ederek Türkiye’de en çok güvenilen ve tercih edilen danışmanlık şirketi olmayı vizyon edinmiştir.

Video